Umywalka stawiana na blat

Umywalka stawiana na blat lub szafkę może być w dowolnym kształcie. Najbardziej popularnym kolorem jest biały z uwagi na uniwersalność, ale możemy też wybrać w innej barwie, co zdecydowanie odmieni wnętrze.

Umywalka stawiana na blat – czym jest?

Umywalka stojąca na szafce łazienkowej lub dowolnym blacie jest ważnym elementem armatury ściennej. Estetyczna i praktyczna w użytkowaniu z podwyższonym korpusem, wpływa na design wnętrza. Trzeba dobrać model umywalki do wielkości i stylu pomieszczenia, by uzyskać niepowtarzalny efekt. W łazience o małym metrażu powinna być niewielka armatura, by nie utrudniała wykonywanie codziennych czynności. Wnętrze ma zachwycać wyglądem, ale podstawą jest funkcjonalność. W sklepie internetowym, pod adresem https://greisslazienki.pl/kategoria/umywalki-nablatowe, możemy zamówić odpowiedni model, który z pewnością sprawdzi się w naszym domu. W ofercie są produkty renomowanych marek, m.in.: Ideal, Sapho, Marmorin Design, Standard, Cristalstone. Większość to nablatowe umywalki wykonane z ceramiki szkliwionej.

Umywalki nablatowe, czyli umywalki stawiane na blatach

Nablatowe umywalki występują w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, a wybór jest naprawdę imponujący. Do dużych łazienek dostępne są produkty o szerokości 120 cm, a do małych pomieszczeń o połowę węższe, z oczywistych względów. Jeśli jesteśmy tradycjonalistami na szafce czy blacie, prostokątna – informacje na temat parametrów uzyskamy w opisie produktu. Musimy jednak wybrać z krótszym lub z dłuższym bokiem. Przy owalnych wykonanych z ceramiki możemy wybrać kolor: biały, czerwony, czarny, zielony lub brązowy. Montowana na blacie okrągła, informacje potrzebne są na temat średnicy umywalki. Wyroby występują w różnych barwach, co pomoże dopasować dany model do aranżacji wnętrza. Doskonale prezentują się umywalki okrągłe szklane o niebieskawej poświacie, sprawiający wrażenie, że zmieniają kolor.

Jaka jest umywalka nablatowa Villeroy?

Umywalka Villeroy może być montowana na każdym blacie. Jest nowoczesna i doskonale wpływa na design łazienki. Ciekawa kolorystyka i wysoka jakość oraz dowolny kształt stawia ją w czołówce produktów. Do głównych zalet umywalki Villeroy należą: oryginalność, komfort użytkowania, oszczędność miejsca, wiele możliwości aranżacyjnych i łatwość w pielęgnacji, ponieważ powłoka ogranicza w dużym stopniu przywieranie zanieczyszczeń. Można ją instalować zarówno w blatach z naturalnego kamienia, jak i z tworzyw sztucznych. Jeśli zdecydujemy się na ten rodzaj umywalki zyskamy łazienka z nutą romantyzmu.

Informacja prawna