Mała łazienka jak ją dobrze urządzić ?

Posiadając mieszkanie w bloku często jest ono niewielkich rozmiarów, a każdy chciałby mieć ładnie urządzoną kuchnie czy też łazienkę. Urządzenie małej łazienki tak żeby jednocześnie była funkcjonalna może wymagać na prawdę dużej kreatywniej.

Jeżeli będziesz remontować swoją łazienkę, które jest mała warto zastosować kilka rozwiązań, które sprawią że będzie na bardziej funkcjonalna. W małej łazience dużo lepszym rozwiązaniem zamiast wanny jest wstawienie prysznica, który nie dość że jest bardziej praktyczny to dzięki niemu zyskasz odrobione więcej miejsca, które będzie można wykorzystać.

Galeria zdjęć małych łazienek

Obecnie modne są wstawki z drewna jeżeli szukasz inspiracji to warto zobaczyć tą galerie zdjęć jak urządzone są małe łazienki w blokach http://medicot.pl/mala-lazienka-w-bloku-zdjecia/

Remontując małą przestrzeń, jaką jest łazienka nie powinno się mieszać różnego rodzaju wzorów płytek bądź innych elementów. W małej łazience zazwyczaj nie ma miejsca na jakieś extra ozdoby, jeżeli już chcesz takie zastosować to warto wybierać takie funkcjonalne, które poza funkcją ozdoby będą dodatkowym schowkiem.

Łazienka 3m2 projekty

Przy małym metrażu nie warto stosować zbyt wyrazistych kolorów, którą na większej przestrzeni wyglądały by ładnie tak w małym pomieszczeniu będzie to wyglądać nieciekawie.

Mała łazienka z prysznicem galeria

W małej łazience bardzo dobrze sprawdzi się duże lustro, które optycznie sprawi że łazienka będzie wydawać się większa i bardziej przestronna co sprawdza się także w niewielkich przedpokojach. Więcej tego typu projektów znajdziesz też na tej stronie http://www.smedyczny.pl/mala-lazienka-zdjecia/

Minimalistyczna łazienka z prysznicem

W niewielkiej łazience, warto wykorzystać podprzestrzeń sufitem wieszając tam szafki, które normalnie nie zmieściły by się jakbyśmy umieścili je na podłodze, w ten sposób wykorzystamy bardzo wiele miejsca, które było nie zagospodarowane.  Na koniec warto zadbać o odpowiednie oświetlenie , które rozświetli równomiernie łazienkę, a jednocześnie można wybrać oświetlenie dekoracyjne, które będzie ładnie się prezentować.

Informacja prawna