Ozdobne tekstylia – Sarahome

ozdobne tekstylia

Wnętrze, by wywarło wrażenie na użytkownikach lub domownikach, powinno mieć szczególną oprawę nie tylko w postaci funkcjonalnych i zgodnych z najnowszymi trendami mebli, ale również oryginalnych elementów dekoracyjnych.

Wyposażenie wnętrz – tkaniny dekoracyjne i użytkowe

Sklepy z tekstyliami obfitują w bogactwo tkanin dekoracyjnych zarówno użytkowych, jak i ozdobnych. Z pewnością można do nich zaliczyć pościel w kompletach, jak i pojedynczych sztukach, narzuty, koce, obrusy, ręczniki, zasłony i firany, a także kołdry i poduszki.

Nasz sklep Sara Home FOR YOU przedstawia bogaty asortyment tekstyliów, w którym szczególnie eksponowane są zasłony, firany, narzuty i koce.

Zasłony i firanki

Tekstylia używane do dekoracji okien, czyli zasłony oraz firanki, sprawiają, że okno nie tylko zostaje wzbogacone o walory estetyczne, ale również zyskuje ochronę przed niepożądanym wglądem osób postronnych do wnętrza pomieszczeń. Zasłony posiadają jeszcze jedną, bardzo istotną funkcję – zmniejszą ilość światła słonecznego wpadającego do pokoju.

Zasłony, tak jak firanki mogą być u góry wykończone w zróżnicowany sposób – najczęściej to szelki lub przelotki, przez które można przełożyć pręt karnisza. Firanki prezentowane w ofercie sklepu są uszyte z materiałów wysokiej jakości, zwiewne, w bogatej kolorystyce i oryginalnych wykończeniach. Niektóre z produktów są zaopatrzone w taśmę, dzięki której firankę można ozdobnie zmarszczyć.

Narzuty

Narzuty, uszyte z delikatnego materiału służą przede wszystkim, jako ochrona pościeli przed kurzem, sierścią zwierząt domowych czy też innymi zanieczyszczeniami. Przedstawione w ofercie sklepu narzuty charakteryzują się szeroką gamą kolorystyczną oraz eleganckim pikowaniem, podnoszącym walory estetyczne produktów. Wśród modeli narzut znajdą Państwo również narzuty, ozdobione na krawędziach frędzlami. Dostępne są pojedyncze egzemplarze narzut w różnych wielkościach i szerokim wachlarzu kolorów, jak i komplety narzut na kanapę i fotele.

Koce

W chłodny wieczór znakomitym pomysłem będzie okrycie się cieplutkim, miękkim kocem.

Spośród ciekawych modeli koców, na uwagę zasługują produkty o wyjątkowo atrakcyjnym wzornictwie, które idealnie mogą służyć jako praktyczna, a zarazem piękna narzuta na pościel.

Koce te, wykonane zostały z gładkich mikrowłókien, które nie zmieniają swoich parametrów nawet po wielu praniach. Ich oryginalne wzornictwo przyciąga uwagę i podnosi atrakcyjność każdej sypialni.

Innymi modelami koców są produkty wykonane z tkaniny przypominającej miękki, sztuczny baranek, a jeszcze inne równie delikatne futerko. Wszystkie koce dostępne są w wielu kolorach i różnych rozmiarach.

Przedstawione tkaniny dekoracyjne zostały uszyte z wysokiej jakości materiałów, są bardzo eleganckie, lekkie i doskonale ozdobią każde pomieszczenie.

Informacja prawna