Solidny garaż na rower – komfortowy schowek z 20-letnią gwarancją

Kochasz jazdę na rowerze i cieszysz się na samą myśl o kolejnej wycieczce? Nie pozwól zniszczyć swojej radości złodziejom, dla których jednoślad zaparkowany w ogrodzie to łatwa zdobycz. Zapobiegnij kradzieży i uchroń swój rower przed zniszczeniem, przechowując go w najlepszym garażu ogrodowym na rynku. Zobacz, dlaczego warto postawić w ogrodzie nowoczesny box na rower!

Metalowy garaż ogrodowy – ekskluzywny schowek dla miłośników 2 kółek

Czy pamiętasz, jak wiele razy traciłeś czas na owijanie roweru łańcuchem i zakładanie pokrowca lub przenoszenie jednośladu po schodach do piwnicy? Takie sytuacje będą już tylko przykrym wspomnieniem, jeśli wyposażysz ogród w jeden z praktycznych schowków na rowery austriackiej firmy Biohort. Dzięki niemu Twój dwukołowiec uzyska niezawodną ochronę przed kradzieżą oraz aktami wandalizmu. A Ty, zamiast irytować się zdejmowaniem z roweru skomplikowanych blokad, będziesz mógł cieszyć się dłuższą przejażdżką.

Garaż na rowery skutecznie zabezpieczy Twoje jednoślady również przed wilgocią i zabrudzeniami, tj. kurz czy błoto, oraz przed wścibskim wzrokiem sąsiadów. W zależności od modelu schowasz w nim nie tylko rower, ale także hulajnogę, narzędzia lub meble ogrodowe. Niezwykle pojemne i wygodne w użytkowaniu garaże ogrodowe wyróżniają się atrakcyjną kolorystyką i estetycznym designem, który świetnie komponuje się z bryłami nowoczesnych domów.

StoreMax – box na rower z praktycznym systemem rolet

Płyta podłogowa wykonana z ocynkowanej staliwytrzymałe ściany z blachy powlekanej poliamidem oraz wysokiej jakości aluminiowe rolety to cechy charakterystyczne schowka StoreMax. Staranne wykonanie oraz trwałość materiałów wykorzystanych do jego produkcji sprawiają, że jesteśmy pewni jakości tego produktu. Właśnie dlatego możemy go sprzedawać w ramach 20-letniej gwarancji. Ten wodoodporny, metalowy garaż ogrodowy bez trudu pomieści rowery, narzędzia i kosiarkę do trawy oraz zapewni Ci do nich szybki i łatwy dostęp. Dzięki zastosowaniu wygodnego systemu przesuwanych rolet, nie musisz korzystać z drzwiczek ani pokryw. Aby zobaczyć wszystko, co kryje się w schowku, po prostu otwórz zamek cylindryczny i unieś roletę. Boksy StoreMax są dostępne w 3 rozmiarach i 4 wariantach kolorystycznych

MiniGaraż rowerowy – ekskluzywny schowek z inteligentnym systemem szynowym

Nasza druga propozycja obejmuje kompaktowy garaż na rowery, który zmieści się w każdym ogrodzie. Możesz w nim przechowywać 2 jednoślady, które wygodnie wstawisz do schowka, korzystając z szyn ułatwiających przesuwanie roweru. Aby to zrobić, postaw tylne koło na szynie podłogowej, zawieś kierownicę na górnej szynie i wsuń rower do wnętrza schowka. Jeśli natomiast chcesz umieścić w garażu także narzędzia ogrodowe, ułóż je na długich półkach wysuwanego systemu regałowego. A następnie wsuń do środka i zamknij stabilne drzwi z zamkiem cylindrycznym, za których kontrolowane otwieranie odpowiadają sprężyny gazowe.

MiniGaraż rowerowy skutecznie ochroni Twój rower nie tylko przed złodziejami i wandalami, ale także przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Ocynkowana ogniowo blacha stalowa, powlekana lakierem piecowym z poliamidem gwarantuje zachowanie dwukołowca w doskonałym stanie zarówno latem, jak i zimą. Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji tego designerskiego schowka sprawia, że kupując go, zyskujesz aż 20 lat gwarancji.

Dowiedz się więcej o austriackich boxach na rowery i garażach ogrodowych, dzwoniąc pod nr tel.: +48 531 782 978 lub +48 692 449 474. Czekamy też na Twój e-mail pod adresem: [email protected]

Zapraszamy do kontaktu!

Garaże Ogrodowe

www.garaze-ogrodowe.pl

Informacja prawna