Producent konstrukcji stalowych – Mega Andrea

Mega Andrea to producent konstrukcji stalowych i małej architektury miejskiej. Mimo tego, że firma funkcjonuje od 2015 roku, to już zdążyła wzbudzić zainteresowanie wśród klientów. Warto zatem zapoznać się z jej bogatą ofertą.

Oferta i produkty od Mega Andrea

Budowa i montaż konstrukcji stalowych, jakie wykorzystywane są w dużych miastach znajdują się w ofercie firmy Mega Andrea. Realizacja projektów dotyczących budowy wiat przystankowych, zadaszeń na pojazdy czy elementów małej architektury wykonywana jest na indywidualne zamówienia klientów. Istotnym elementem konstrukcyjnym, jakie firma wykonuje stały się piękne ogrody zimowe. Te metalowe pomieszczenia w większości przypadków posiadają oszklone ściany, dlatego też piękno naszych roślin jest zawsze widoczne. W zależności od wymagań klienta, można uiścić dodatkową opłatę za ogrzanie pomieszczenia ogrodu zimowego. Często spotykane w miastach zadaszenia na rowery również znajdziemy w ofercie firmy. Wykonane z ocynkowanej stali są niezwykle wytrzymałe i odporne na wilgoć i wysokie temperatury. Pokrycie dachowe wykonane z poliwęglanu 8 mm zapewnia ochronę przed zimnem i deszczem.

Produkcja małej architektury miejskiej

Oprócz dużych projektów stalowych elementów, firma ta zajmuje się produkcją tak zwanej małej architektury. Są to tak naprawdę wszelkie metalowe ławeczki czy stoły, stojaki na rowery, tablice informacyjne czy zwykłe kosze na śmieci. Te produkty, mimo tego, że w większości przypadków nie są przez nas zauważane, stanowią istotny element w każdym mniejszym bądź większym mieście.

Wykonywanie zleceń

Firma do każdego indywidualnego projektu podchodzi z niezwykłą dokładnością. Wyspecjalizowani pracownicy dbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ogromna hala produkcyjna, nowoczesne maszyny i własna malarnia pomagają w realizacji projektów na najwyższym poziomie jakości. Dodatkowo współpraca z architektami ułatwia tworzenie dokumentacji obciążeniowej, która gwarantuje o bezpieczeństwie podczas korzystania ze stalowych wiat i zadaszeń. Stalowe konstrukcje i małe elementy wzdłuż ulic miejskich stały się dla nas codziennością. Jednak produkowane z niezwykłą starannością pomagają nam w funkcjonowaniu w dużych aglomeracjach miejskich czy na terenach podmiejskich.

Mega Andrea to firma, która w razie problemów postara się pomóc klientom w realizacji projektów. Ceny zależą głównie od indywidualnych wymagań osób zainteresowanych. Zdania zadowolonych klientów potwierdzają dobrą jakość wykonywanych produktów.

Informacja prawna