Torby płócienne – nie tylko na zakupy!

torby płócienne

Torby płócienne niezmiennie od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Wyprodukowane z materiałów organicznych, są nie tylko ekologiczne, ale i pięknie się prezentują. Ozdobione nadrukami mogą stać się również niezwykłym elementem wystroju wnętrza. Jak? Podpowiadamy poniżej!

Torby materiałowe – jeden produkt, wiele zastosowań!

Materiałowe torby na zakupy powróciły – i to w wielkim stylu! Daleko im do swoich poprzedników sprzed kilkunastu lat. Dzięki najnowszym technologiom można przeobrazić je w prawdziwe arcydzieła. Innowacyjne metody drukarskie sprawiły, że możliwe stało się umieszczenie na nich dowolnie wybranej grafiki! To z kolei stwarza nie tylko nowe możliwości dla drukarni tworzących nadruki, ale i dla osób zajmujących się wystrojem wnętrz. Dlaczego? Torby materiałowe od dawna przestały być używane jako torby na zakupy. Wystarczy jedynie odrobina wyobraźni, a można będzie je wykorzystać na wiele innych sposobów. Jakich?

Oryginalna torba na prezent

Masz dość niepraktycznych toreb na prezenty, które po rozpakowaniu podarunku lądują w koszu? Spraw bliskiej osobie torbę, którą będzie mógł wykorzystać ponownie. Obdarowana nią osoba będzie mogła  wykorzystać ją powtórnie, a Ty zabłyśniesz oryginalnym opakowaniem! W tym przypadku postaw na torby płócienne z nadrukiem lub zabawnym mottem. Możesz również umieścić na niej nadruk w postaci życzeń urodzinowych!

„Poszewka” na doniczkę

Lubisz kwiaty i rośliny doniczkowe, ale zniechęcasz się na widok nudnych i staroświeckich doniczek? Wykaż się pomysłowością i odśwież jej wygląd! Wystarczy, że brzydką, starą doniczkę umieścisz w płóciennej torbie i gotowe! Dla wzmocnienia efektu możesz również wystylizować ją np. na worek świeżo zerwanych ziaren kawy. W tym celu ukryj uszy torby z materiału i przewiąż ją u szczytu donicy grubym sznurem. Dekoracja świetnie prezentuje się zwłaszcza na dużych donicach.

Torba na ubrania

Torby płócienne można również wykorzystać do uporządkowania rzeczy w szafie. Możesz w niej umieścić czyste skarpetki, dzięki czemu wszystkie znajdą się w jednym miejscu. Torba materiałowa to także dobry pomysł na przechowywanie brudnej bielizny. W przeciwieństwie do torby z plastiku nie spowoduje ona, że nieprzyjemny zapach się skumuluje.

Ozdoba świąteczna

Materiałowe torby to także genialny pomysł na wykonanie świątecznej dekoracji! Możesz z niej wykonać m.in. worek św. Mikołaja i zawiesić go nad kominkiem. Torba płócienna może stać się również ciekawą ozdobą świątecznego stołu. Możesz do niej wstawić np. bazie w słoiku z wodą. Materiał z powodzeniem zasłoni nieelegancko wyglądający na stole słoik.

Przydatne na co dzień

Nie da się ukryć, że torby ekologiczne powstały przede wszystkim w trosce o środowisko. Zabierane ze sobą na zakupy nie tylko ograniczą zużycie torebek foliowych, ale i sprzyjają oszczędności. Jeżeli więc jeszcze takiej nie masz – nie zwlekaj i zamów czym prędzej! Super wytrzymałe torby płócienne z modnymi nadrukami znajdziesz m.in. w Drukarni w Bydgoszczy – Artpress.

Informacja prawna